Společnost JECOM IT Consulting je českou firmou, která historicky vznikla v roce 1997, jako tým odborných specialistů informačních technologií, kteří se zaměřovali na návrhy a realizaci původních vznikajících datových rozvoden, serverových výpočetních sálů, telefonních ústředen a telekomunikační infrastruktury.

Postupem času a vývojem výpočetní techniky se začala skupina zaměřovat na odborné expertní návrhy infrastrukturní technologie objektů, serveroven, datových center včetně fyzické a informační bezpečnostitvorbě koncepcí architektury ICT vybavení pro již sofistikovaná Datová Centra ICT.

Přirozený transformační proces dlouhodobým působením na českém trhu výpočetní techniky a požadavky legislativy směřovalo ke vzniku samostatné a úzce specializované firmy pro Datová centra, který byl právně ustaven v roce 2014.

JECOM IT Consulting s.r.o.
Jan Kolín

“Pomáháme klientům realizovat jejich jedinečné nadčasové projekty Datových Center ICT.”

Jan Kolín, MBA – zakladatel a majitel společnosti

Naši zákazníci

Spokojenost zákazníků a vzájemná důvěra je pro nás velmi důležitá. V rámci našich jednorázových i dlouhodobých zákaznických projektů, klademe velký důraz na správné propojení lidí, zkušeností a technologií při vysoké kvalitě našich poskytovaných služeb. Děkujeme za pozitivní hodnocení naší práce, velmi si toho vážíme.

Akademie věd České republiky
Biocev
ČZU
Ústav molekulární genetiky AV ČR
ÚOCHB AV ČR
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Městská část Praha 9
Městská část Praha 2
Senát
SGS
VŠCHT
Power Tech napájecí systémy